SAĞLIK TURİZMİ

Plures Healthcare; hastalarına modern tıbbi cihazlarla hizmet veren JCI sertifikalı sağlık kurumlarında, bekleme süresi olmaksızın uygun fiyatlarla çok çeşitli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren Plures Air, kurulduğu günden bu yana dünya genelindeki hastalar ile yakınlarının ulaşım, konaklama, kargo gönderimi vb. sağlık turizmi kapsamında ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tek elden karşılamaktadır. Şiarı müşteri memnuniyeti olması dolayısıyla Plures, talepleri optimum sürede karşılama, süreç adımlarını titiz bir şekilde planlayıp yönetme, kurumlar ve birimler arasındaki koordinasyonu hızla ve eksiksiz bir biçimde sağlama özellikleriyle ön plandadır.

Sağlık hizmetlerindeki uzmanlığımız ve deneyimimizle hastaların tedavi süreçlerini en iyi şekilde yönetiriz. Sağlık Bakanlığı tarafından ilk akredite edilen firmalardan biri olarak, ülkemize gelen hastaların konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi yaşamalarını hedefliyoruz.

Plures Air ailesi olarak; hasta memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz. Hastalarımızın seyahatleri ve tedavileri boyunca tüm ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar planlayarak güvenilir bir yol arkadaşı oluyoruz. Alanında uzman sağlık danışmanlarımız, size en uygun sağlık kuruluşunu seçme ve en yüksek kalite standartlarını sağlayan tedavi planını oluşturma aşamasında daima yanınızda.

Plures Healthcare; nitelikli personel kadrosuyla, acil durumlarda etkili ve hızlı bir aksiyon alarak hastaların ihtiyaç duydukları tedaviye en kısa sürede ulaşmalarını sağlayacak donanıma sahiptir.

Plures AIr

7/24 Hizmet